// // //

Stručni radnik u radu na zaštiti djece i mladeži s poremećajima u ponašanju sudjeluje u postupcima poput saslušanja u policijskoj postaji ukoliko policija utvrdi da roditelji kao zakonski zastupnici nisu dostupni ili odbiju odazvati se pozivu policije. Naravno,  kasnije treba provjeriti iz kojih razloga su roditelji bili nedostupni ili su odbili sudjelovati kao zakonski zastupnici svog djeteta. Ukoliko se utvrdi da se radi o pogreškama i propustima ili sličnome, ovisno o svrsishodnosti poduzimat će se radnje u odnosu na roditelje predviđene Obiteljskim zakonom.

Istaknuto

Centru za socijalnu skrb vrijedno priznanje struke
Obavijest građanima i korisnicima
Projekt resocijalizacije ovisnika o drogama
Projekt resocijalizacije ovisnika o drogama
Nagrade za promicanje prava djeteta u 2018. godini
Tekst natječaja možete pronaći na stranicama: https://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/o8257466.html

Crveni križ Županja Ministarstvo socijalne politike i mladih Pučka pravobraniteljica Pravobranitelj za djecu Pravobranitelj za osobe s invaliditetom Pravobranitelj-ica za ravnopravnost spolova Hrvatska komora socijalnih radnika Ministarstvo unutrašnjih poslova

Hrvatski Crveni križ Hrvatski Caritas Vukovarsko-srijemska županija Grad Županja Udruga B.a.B.e Hrvatska udruga socijalnih radnika Udruga RODA Udruga Let