// // //

Ovdje možete vidjeti odgovore na Vaša najčešća pitanja, a kako nam je od izuzetne važnosti otkloniti svaku nedoumicu i ispraviti sve zablude u svezi ostvarivanja prava iz sustava socijalne skrbi, cilj nam je redovito odgovarati na Vaša najčešća pitanja, kako bi u kontinuitetu Vama i široj javnosti ponudili istinitu i kvalitetnu informaciju.

 

 

 

 

Istaknuto

Projekt resocijalizacije ovisnika o drogama
Projekt resocijalizacije ovisnika o drogama
Nagrade za promicanje prava djeteta u 2018. godini
Tekst natječaja možete pronaći na stranicama: https://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/o8257466.html

Crveni križ Županja Ministarstvo socijalne politike i mladih Pučka pravobraniteljica Pravobranitelj za djecu Pravobranitelj za osobe s invaliditetom Pravobranitelj-ica za ravnopravnost spolova Hrvatska komora socijalnih radnika Ministarstvo unutrašnjih poslova

Hrvatski Crveni križ Hrvatski Caritas Vukovarsko-srijemska županija Grad Županja Udruga B.a.B.e Hrvatska udruga socijalnih radnika Udruga RODA Udruga Let