Kada je riječ o maloljetnim osobama i mlađim punoljetnicima, počiniteljima kaznenih djela stručni radnik sudjeluje kaznenim postupcima pred sudom u ulozi svjedoka ukoliko na bilo koji način raspolaže podacima koji su relevantni za rješavanje.

Istaknuto

Savjetom i razgovorom protiv nasilja i socijalne isključenosti
„Nagrade za promicanje prava djeteta“ u 2020
Centru za socijalnu skrb vrijedno priznanje struke
Obavijest građanima i korisnicima

Crveni križ Županja Ministarstvo socijalne politike i mladih Pučka pravobraniteljica Pravobranitelj za djecu Pravobranitelj za osobe s invaliditetom Pravobranitelj-ica za ravnopravnost spolova Hrvatska komora socijalnih radnika Ministarstvo unutrašnjih poslova

Hrvatski Crveni križ Hrvatski Caritas Vukovarsko-srijemska županija Grad Županja Udruga B.a.B.e Hrvatska udruga socijalnih radnika Udruga RODA Udruga Let